niedziela, 1 lipca 2012

Filmik - WAŻNE !

Słyszałyście już o filmiku Directionerek, który będzie kręcony w Warszawie? Pewnie część z Was o tym nie wie, i dlatego pomagam to trochę wypromować :) Pisałam z dziewczyną, która to organizuje, i prosiła mnie o wstawienie tej wiadomości:

Hej! Ta wiadomość dotyczy fanek One Direction- czyli Directionerek. Pewnie już słyszałyście, a może nawet widziałyście filmik od Czeskich fanek One Direction. Chłopcy podobno, gdy go zobaczylibyli nimi oczarowani. Stąd prawdopodobieństwo, że chłopcy zamiast do Polski przyjadą do Czech. Bardzo chcemy, żeby przyjechali do nas, więc wymyśliłyśmy super plan.W dniu 7.07.20012 planujemy się spotkać z Directionerkami, bo chcemy zrobić coś podobnego. Prosimy abyscie, jeśli chcecie i możecie przyjechały o godzinie 12.00 na rynek w Starym Mieście . Weźcie koleżanki, przyjaciółki i znajome Directionerki, młodsze rodzeństwo. Jeżeli macie własne pomysły i pytania to skontaktujcie się ze mną na Facebooku Natalia Goss . Piszcie na moje gg 42253532 , lub dzwońcie na ten numer 513561916
P.S fajnie żebyście pomalowały paznokcie , założyły koszulki pomalowały ciało W STYLU 1D i żeby każda z was miała jakiś jeden nawet mały plakat 1D .


Moim zdaniem fajny pomysł, dlatego jeśli jesteście z Warszawy lub okolic to bardzo Was proszę porozmawiajcie z rodzicami czy możecie pójść lub ewentualnie czy mogliby was podwieźć. 
Filmik, jak będzie gotowy, będzie wstawiony na bloga. Są też duże szanse, że chłopcy go zobaczą, w końcu większość Directionerek ma twittera, więc możemy do nich pisać, kiedy będą online. Niektóre fanki z Polski są też followane przez chociaż 1 z chłopaków (ja 5/5) więc na pewno będziemy im wysyłać linki w wiadomościach :)
To chyba tyle, mam nadzieję, że chociaż część naszych czytelników się tam pojawi i nam zda relacje, bo my się niestety nie pojawimy, za daleko mieszkamy :/

1 komentarz:

  1. Chcialabym byc ale mieszkam za daleki. Poza tym juz za pozno. :(

    OdpowiedzUsuń