środa, 2 maja 2012

One Direction w Nickelodeon ?

One Direction w Nickelodeon ? Prawdopodobnie. Powołuję się na notatkę z profilu gliterowego >>Klik<<.
Pisze ona tak :

"Chciałam napisać o przejściu One Direction do stacji Nickelodeon ponieważ zauważyłam, że wywołało to sporo zamieszania.
Na jednym serwisie plotkarskim dla nastolatków (zazwyczaj tam są bzdury ale ta plotka to może prawda ?)
" Wszyscy już wiecie, że One Direction przechodzą do Nickelodeon i będą mieli tam słodki serial. Amerykańskie media podają, że umowa została podpisana kilka dni temu i zawiera między innymi klauzule dotyczące zachowania chłopaków.

Krótko mówiąc, One Direction muszą stać się teraz idealni. Chłopcy mają zakaz paradowania bez koszulek i nie mogą pokazywać się publicznie ze swoimi dziewczynami. Niektórzy piszą też, że będą w ustawionych związkach. Ponadto gwiazdorzy nie mogą przeklinać, imprezować, pić alkoholu i robić sprośnych żartów. 
--------------------------------
Natomiast inny serwis plotkarski (zazwyczaj są tam bardziej rzetelne informacje na temat gwiazd) napisał :
" Zespół One Direction oficjalnie trafił pod skrzydła stacji telewizyjnej Nickelodeon. Teoretycznie fanów grupy powinien ucieszyć sukces ich idoli... Tymczasem fani organizują w internecie zbiorowe protesty!
„Nick zabierz łapy od One Direction!”, to tylko jeden z łagodniejszych wpisów, jakie znaleźć można na twitterze. Wczoraj wieczorem jednym z najpopularniejszych trendów na twitterze był właśnie wątek z protestem fanów, którzy nie chcą, żeby One Direction stał się kolejnym produktem amerykańskich stacji telewizyjnych.
Niestety oberwało się także członkom zespołu. Część fanów mówi wprost: „One Direction się sprzedali!” Mają rację? ""
--------------------------------
Ja też się o to obawiam. Mam nadzieję, że Directionerki będą to oglądać XD Nie, no, ja się martwię o serial Big Time Rush. Bo jeśli wszedłby serial z One Direction to oba miałyby taką samą fabułę i liczę na to, ze żaden żadnego nie zastąpi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz